Wszystko co robimy, robimy po to, aby łączyć ze sobą ludzi. Agencja pośrednictwa pracy Zielona Góra woj. lubuskie

Jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu internetowym, szukamy osoby, najlepiej z Zielonej Góry lub okolic na stanowisko copywritera.

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy copywritera do tworzenia artykułów na blogi firmowe naszych klientów.

Praca zdalna!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- tworzenie i dodawanie treści na blogi,
- moderacja blogów,
- raportowanie działań.

WYMAGANIA:
-systematyczność i dobra organizacja pracy,
-zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
-doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
-znajomość środowiska Wordpress.

OFERUJEMY:
-szkolenia (zarówno na początku pracy, jak i w trakcie),
-praca w młodym ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

WARUNKIEM KONIECZNYM wzięcia udziału w rekrutacji jest przedstawienie swojego portfolio (przykłady pisanych wcześniej artykułów).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.