Wszystko co robimy, robimy po to, aby łączyć ze sobą ludzi. Agencja pośrednictwa pracy Zielona Góra woj. lubuskie

Praca - szef kuchni Zielona Góra woj. lubuskie

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • Stworzenie unikatowego konceptu na zielonogórskiej mapie gastronomicznej
  • Koordynowanie, kierowanie, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności
    związanych z organizacją pracy kuchni
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu działu kuchni, przewidywanie
    i planowanie wydatków związanych z działalnością gastronomiczną hotelu
  • Kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym
    przeprowadzanie inwentaryzacji) oraz racjonalne gospodarowanie towarem
  • Nadzorowanie kontaktów z dostawcami, negocjowanie warunków zakupu
  • Odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym
    poziomie

MY:

  • Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
  • Zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
  • Dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie
    rozwijającej się firmie

TY:

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Szefa Kuchni lub Zastępcy Szefa w renomowanej restauracji lub hotelu
  • Cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej oraz kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań
  • Doskonale orientujesz się jakie są aktualne trendy gastronomiczne
  • Potrafisz umiejętnie i efektywnie zarządzać, szkolić i motywować zespół
  • Znasz przepisy: HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonych celów
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Masz ochotę dołączyć do zespołu , który będzie tworzył ciekawe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy
  • Cechuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz wysoka kultura osobista

Zapraszamy do aplikowania z CV wraz z portfolio i klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

www: http://agencjapracy.org/