Wszystko co robimy, robimy po to, aby łączyć ze sobą ludzi. Agencja pośrednictwa pracy Zielona Góra woj. lubuskie

Praca - Programista PHP / MySQL / Mobile

Programista PHP / MySQL / Mobile Zielona Góra woj. lubuskie

• dobrej znajomości PHP, SQL, CSS, HTML5, JavaScript oraz biblioteki jQuery,
• znajomości technologii Web Services oraz Rest,
• znajomości systemu LINUX i konfiguracji usług (Apache, PHP, MySQL, itp.),
• mile widziane doświadczenie w tworzeniu wieloplatformowych, hybrydowych aplikacji mobilnych z wykorzystaniem HTML5, CSS i JavaScript,
• zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z ogólnodostępnych dokumentacji technicznych.

Zakres obowiązków:

• rozwój oprogramowania autorskiej platformy e-commerce,
• tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
• opieka nad systemem oraz naprawa zgłaszanych błędów.

Co ofetrujemy?

• pracę w nowoczesnym biurze na terenie Zielonej Góry
• odpowiednie narzędzia niezbędne do pracy,
• perspektywę rozwoju w firmie o dynamicznie rosnącej pozycji na rynku,
• przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywanej pracy,
• stabilną pracę w młodym i kreatywnym zespole.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”