Wszystko co robimy, robimy po to, aby łączyć ze sobą ludzi. Agencja pośrednictwa pracy Zielona Góra woj. lubuskie

Praca - Pizzer - Restauracja - Zielona Góra

Szukamy pizzera.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pizzera będzie przygotowywanie pizzy wg naszych receptur. Po przeszkoleniu oczekujemy, iż osoba ta będzie mogła samodzielnie przygotowywać dania z karty menu.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako pizzer / kucharz,
- umiejętność gotowania i robienia pizzy,
- wykształcenie gastronomiczne - mile widziane,
- dobra organizacja pracy,
- dbanie o czystość,
- dyspozycyjność,
- aktualna książeczka zdrowia.

Oferujemy:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- umowę o pracę na cały etat.

Zapraszamy do aplikowania z CV wraz z portfolio i klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”